Gadżety promocyjne, które pokochają Twoi klienci!

Gadżety promocyjne, które pokochają Twoi klienci!

Jeżeli planujesz obdarowywanie swoich klientów upominkami podczas spotkań - dostarczymy Ci kilku sprawdzonych pomysłów na udane prezenty, które będą zarówno użyteczne, jak i spełnią rolę subtelnego nośnika Twojego logo.

Ekologiczne gadżety reklamowe - o czym konkretnie mowa?

Coraz więcej osób zwraca uwagę na aspekty związane z ekologią i ze zrównoważonym rozwojem biznesu. Warto potraktować to jako wskazówkę podczas poszukiwań odpowiednich gadżetów. Sprawdzą się szczególnie wówczas, gdy będziesz chciał podkreślić, że Twoja firma działa w sposób przyjazny środowisku i przyczynia się do ochrony planety. Takie przykładowe ekologiczne gadżety reklamowe to na przykład bawełniane torby zakupowe wielokrotnego użytku, kubki termiczne czy termosy. Umieszczenie na tych produktach logo sprawi, że wzmianka o Twojej firmie będzie sukcesywnie utrwalana w świadomości osoby obdarowanej. To zatem sytuacja win-win, w której korzystają obie strony.

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth

Coraz więcej osób chętnie korzysta z tych nowoczesnych słuchawek. Sprawdzają się nie tylko podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów na urządzeniach mobilnych. Są także używane do prowadzenia rozmów telefonicznych. Jeżeli zatem chcesz mieć pewność, że Twój upominek spotka się z ciepłym przyjęciem i będzie chętnie użytkowany przez Twoich klientów - warto postawić na takie elektroniczne gadżety. Subtelny nadruk logo na opakowaniu sprawi, że osoba obdarowana będzie budowała pozytywne skojarzenia z Twoją firmą. A na tym w końcu nam zależy, prawda?

Fantazyjne skarpetki z ciekawym nadrukiem

Skarpety reklamowe to kolejny przykład oryginalnego upominku, który na pewno będzie użytkowany. Zbliżający się okres świąteczny stanowi doskonały pretekst ku temu, aby obdarowywać klientów i sympatyków firmy prezentami. Ciepłe skarpety w świąteczne wzory z firmowym akcentem z pewnością spotkają się z ciepłym przyjęciem. Jeżeli zatem zależy Ci na tym, aby ten upominek był zapamiętany na długi czas - postaw na oryginalne wzornictwo i numerację dedykowaną zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Wymieniliśmy powyżej 3 propozycje upominków, które powinny wywołać pozytywne zaskoczenie wśród osób, które chcesz obdarować. To zaledwie kilka pomysłów spośród wielu możliwości. Warto także zapoznać się z dostępnymi możliwościami znakowania i wybrać ten rodzaj, który będzie trwały i pozwoli nanieść logo czy claim Twojej marki. Skorzystaj z przedstawionych inspiracji i zacznij poszukiwania odpowiednich gadżetów, które będą spójne z duchem Twojego przedsiębiorstwa.