Poznaj pomysły na gadżety reklamowe

Poznaj pomysły na gadżety reklamowe

Odpowiadasz za przygotowanie materiałów promocyjnych dla firmy? Szukasz propozycji na udane gadżety, które będą subtelnie budować pozytywne skojarzenia z przedsiębiorstwem? Oto kilka podpowiedzi, które powinny Cię zainteresować!

Kubki termiczne z nadrukiem - idealny gadżet na okres jesienno-zimowy

Przy poszukiwaniu koncepcji na upominki dla klientów warto kierować się przede wszystkim użytecznością. Jedną z propozycji stanowią np. kubki termiczne z nadrukiem. Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez rozgrzewającej herbaty czy stawiającej na nogi kawy. W rezultacie wręczając kontrahentom taki gadżet możesz liczyć na to, że na pewno trafi on do codziennego użytku. Subtelna ekspozycja firmowego logotypu będzie sukcesywnie przypominać o Twojej firmie.

Słuchawki bezprzewodowe to modny i przydatny produkt!

Wszelkiego rodzaju akcesoria elektroniczne to kolejna godna rozważenia opcja. Obecnie sporą popularnością cieszą np. słuchawki bezprzewodowe, które umożliwiają swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych po sparowaniu z telefonem oraz na słuchanie muzyki. Wygoda użytkowania powoduje, że z pewnością każdy beneficjent będzie ukontentowany takim podarunkiem. Umieszczenie na etui, które pełni także funkcję ładowarki logo sprawi, że ten systematycznie gadżet będzie także nośnikiem reklamy.

Parasole reklamowe z nadrukiem

Okres jesieni sprzyja korzystaniu z parasolek. Zmienna pogoda wymusza wręcz częste sięganie po taki produkt. Jeżeli zatem chcesz nadal kierować się praktycznością - postaw na parasolki z nadrukiem logotypu. Do wyboru masz wiele opcji - możesz skorzystać np. z jednobarwnych, klasycznych czarnych wariantów lub wielokolorowych, które będą skutecznie przykuwać uwagę. Pamiętaj jednak, aby przy zakupie takich akcesoriów kierować się przede wszystkim jakością. Dzięki temu zyskasz pewność, że starania nad wyprodukowaniem takiego gadżetu nie pójdą na marne przy zetknięciu z pierwszą silniejszą wichurą.

Personalizowane kalendarze

Mimo postępującej cyfryzacji wiele osób nadal chętnie korzysta z papierowych wersji kalendarzy. To dla Ciebie doskonała okazja do tego, aby np. wyprodukować eleganckie kalendarze z imieniem i nazwiskiem beneficjenta. Z pewnością taki osobisty akcent zostanie ciepło przyjęty i doceniony. Przygotuj zatem listę osób, którą chcesz obdarować i zleć produkcję takich upominków!

Która z powyższych propozycji gadżetu najbardziej przypadła Ci do gustu? Zastanów się nad potrzebami Twojej grupy docelowej i przystąp do produkcji upatrzonego przez Ciebie wariantu!